Wynajem długoterminowy dla osób prywatnych oraz dla firm – wiele zalet, masa możliwość!

Nie trudno zauważyć, że cen salonowych samochodów zaczynają zdecydowanie rosnąć, a gdy nie chcemy by była to ich podstawowa wersja, musimy zapłacić krocie. Klienci szukają zatem rozwiązań, które pozwolą im na pewne oszczędności – jednym z nich będzie na pewno wynajem długoterminowy. Oprócz tego, że nie wydamy tutaj zbyt dużo pieniędzy, uda się nam uniknąć sporej części obowiązków, które wiążą się z użytkowaniem auta. Dzierżawimy pojazd na konkretny okres, który został ustanowiony w umowie. Mimo tego, że oficjalnie nie jesteśmy właścicielami samochodu, może swobodnie wykorzystywać go do swoich celów.

To bardzo elastyczna forma finansowania aut, gdyż może być to wynajem długoterminowy dla osób prywatnych ale też dla przedsiębiorstw, które chcą zbudować swoją flotę samochodów. Istotne jest to, że klient nie musi martwić się wszelkimi kwestiami związanymi z utrzymaniem pojazdu. Cenne godziny w ciągu dnia, które uda się nam zaoszczędzić, śmiało może zagospodarować w dowolny sposób, chociażby na pracę, czy też inne działalności. Po naszej stronie leży jedynie ubezpieczeni auta i jego serwisowanie.

Co cechuje długoterminowy wynajem? – Największe zalety!

Nie wiele osób, zdaje sobie sprawę z tego, że najem długoterminowy umożliwi im optymalizację ich firmowych wydatków. Należy bowiem wiedzieć, że comiesięczna opłata, która się tutaj pojawia swobodnie może zostać zaliczona do kosztów uzyskania przychodu. Dzięki temu, kompletnie znikają obawy o to, że pojawią jakiekolwiek dodatkowe koszty. Wysokość miesięcznej opłaty będzie warunkować czas obowiązywania umowy, a także prognoza rocznego przebiegu naszego auta. Korzystając z sieciowego kalkulatora, będziemy mogli oszacować wysokość tych opłat.

Nowy pojazd bardzo szybko traci swą pierwotną wartość, jednak nie jest to już nasze zmartwienie. Nie jesteśmy jego właścicielami, a jedynie dzierżawimy go. Jak już umowa się zakończy, możemy skorzystać z szansy wykupu auta na preferencyjnych warunkach.

Dzięki długoterminowemu wynajmowi aut, zyskamy możliwość korzystania z najlepszych na rynku punktów serwisowych, które będą przez nas do odnalezienia na terenie całej Polski. Kiedy tylko pojawi się nad nami widmo awarii, która wyklucza dalszą jazdę, firma zapewni nam pojazd zastępczy.

Duże pole manewru – szeroki wybór modeli aut

Nie da się ukryć faktu, że wynajem długoterminowy dla osób fizycznych i firm to rozwiązanie, które prezentuje klientów bardzo zróżnicowane oferty. Szczególnie, jeżeli chodzi o wybór konkretnych modeli aut. Wszystko zależy bowiem od naszych potrzeb, które mogą dotyczyć małego miejskiego auta, dużego SUVA, rodzinnego kombi, dostawczego auta do celów transportowych, ale też wyjątkowych limuzyn najwyższej klasy. Ta ostatnia opcja, wymaga jednak zapoznania się z ofertą wynajmu samochodów luksusowych. To, że nasz wymarzony model nie widnieje w ofercie nie oznacza, że jesteśmy skazani na inne wyjście. Pracownicy firmy z pewnością postarają się temu zaradzić, chociażby znajdując doskonałą alternatywę, w postaci podobnego modelu.

Korzystający z długoterminowego wynajmu samochodów zgodnie podkreślają to, że optymalizacja wydatków firmy to jedna z największych zalet. Klient staje się posiadaczem nowego modelu auta, które dopiero opuściło salon, czego koszty są wyjątkowo niskie. Rozwiązanie to, zapewnia zatem spory komfort i wygodę. Nie dziwi zatem fakt, że tego typu finansowanie pojazdów cieszy się tak dużym zainteresowaniem.